Dzień Otwarty – przyjdź i odbierz gratis!

Inwestycja ta odpowiada na powyższe potrzeby w satysfakcjonujący sposób, oferując przyjazną i bezpieczną przestrzeń do życia. Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej stanowią znakomitą propozycję dla wszystkich tych, którzy mają dość miejskiego zgiełku i tłoku a jednocześnie nie chcą się obarczać zbytnimi kosztami utrzymania wolnostojącego domu jednorodzinnego.

Deweloper INREA zakończył realizację pierwszego etapu inwestycji w 2014 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż nieruchomości, których oddanie do użytku przewidziano na 30 marca 2017. W ramach oferty zostało zaledwie kilka ostatnich domów, dlatego też warto zarezerwować sobie któryś z nich na przykład podczas Dnia Otwartego. Warto dodać, że każdy klient, który pojawi się 9 czerwca w godz. 12:00-18:00 na osiedlu, może liczyć na atrakcyjny gratis.

Przekonaj się osobiście, jak stylowo i komfortowo możesz zamieszkać w tych bezczynszowych i eleganckich domach, w okolicy pełnej atrakcyjnych terenów zielonych. Potwierdź swoją obecność na Dniu Otwartym jeszcze dziś!

Dodaj komentarz