Spotkanie na terenie inwestycji

Jeśli rozważasz zakup mieszkania na Osiedlu Sowim od Inrea – deweloper ma dla Ciebie nie lada propozycję. Zadzwoń i umów się na spotkanie na terenie inwestycji. Przedstawiciele biura czekają już w ten w piątek, w godz. 14-18, ale nie mart się, chętnie umówią się z Tobą na 30.12.

Osiedle Sowie zlokalizowane jest na terenie miejscowości Dachowa w gminie Kórnik. Domy w zabudowie bliźniaczej to najnowsza inwestycja dewelopera Inrea, który na swoim koncie ma m.in. projekt Wiklinowej Doliny, gdzie w sprzedaży pozostało ostatnie „M”.

Kompleks w Dachowej pomieści 56 dwupoziomowych lokali bezczynszowych o powierzchni 64 m2. Każdy z nich ma wydzieloną strefę nocną – na piętrze – oraz dzienną – na parterze. Do wszystkich „M” przynależy prywatny ogród oraz dwa miejsca parkingowe. Na terenie Osiedla Sowiego zaplanowano również plac zabaw oraz zielony skwer, które umilą mieszkańcom codzienny widok z okna.

Jeśli jesteś zainteresowany lokalami na Osiedlu Sowim i na własne oczy sprawdzić postępy w budowie – umów się na spotkanie i w piątek w godzinach 14-18 odwiedź plac w Dachowej. Pracownicy biura sprzedaży chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Źródło

Dodaj komentarz