Osiedle Dębowe

Atrakcyjne, bezczynszowe domy w zabudowie szeregowej, z ogrodem i miejscem parkingowym, na nowo powstałym osiedlu, w bliskim sąsiedztwie Poznania. „Osiedle Dębowe” pod Kórnikiem, położone jest w miejscowości Błażejewo, w gminie Kórnik, w bliskim otoczeniu lasów i Jeziora Bnińskiego, znajdującego się zaledwie około dwudziestu minut do Ronda Rataje. Możliwy jest również dojazd liniami komunikacji podmiejskiej gminy Kórnik, której przystanek zlokalizowany jest około 250 m od osiedla.
Projektanci przewidzieli tu domy trzy poziomowe, trzypokojowe o powierzchni 74 m2 z bezpośrednim wyjściem do ogrodu o powierzchni od 60 do 220 m2, oraz z indywidualnym miejscem parkingowym i udziałem w gruncie.
Mieszkania zostały zaprojektowane zgodnie ze schematem funkcjonalnym: na parterze domu usytuowany jest duży jasny salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz wiatrołap. Piętro, natomiast, składa się z dwóch widnych, niezależnych pokoi, łazienki oraz korytarza. Mieszkańcom spodobała się też dodatkowa przestrzeń na poddaszu, którą można zaaranżować według własnego uznania, adaptując np. na garderobę, sypialnię, czy nawet łazienkę. Zapewniamy możliwość dokonywania zmian w rozplanowaniu układu pomieszczeń. Współpracujemy tu z doświadczonym architektem, autorem ponad dwóch tysięcy projektów mieszkań, także istnieje możliwość ustalenia każdego detalu w mieszkaniu, w postaci indywidualnego projektu. W standardzie wykończenia domów na „Osiedlu Dębowym” znajdziemy stolarkę okienną PCV, drzwi wyjściowe antywłamaniowe, skrzynki na rolety z prowadnicami, kominek z płaszczem wodnym, z zasobnikiem ciepłej wody, piec gazowy dwu-funkcyjny, grzejniki z głowicami termostatycznymi, ściany działowe z cegły, tynki wewnętrzne gipsowe i posadzkę betonową. Wszystkie domy zostały zaopatrzone w instalację gazową, elektryczną, wodną z sieci miejskiej, sieć kanalizacyjną wewnętrzną, internet, telewizję kablową, instalację światłowodową i telefoniczną. Budynki zostały oddane do użytku na koniec lipca 2012 roku.